
Necklace Brass Copper Plated With 14K Gold Geometric Flowers Electroplating Style Accessories
Necklace Brass Copper Plated With 14K Gold Geometric Flowers Electroplating Style Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Brass,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.98
-65%$3.98
$1.39More Images





Necklace Brass Copper Plated With 14K Gold Geometric Flowers Electroplating Style Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Brass,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Brass,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























