
Necklace Copper Gold Plated Geometric Smiley Face Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Real Gold Plating |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images





Necklace Copper Gold Plated Geometric Smiley Face Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Real Gold Plating |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Real Gold Plating |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |























