
Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Mixed Gemstone Pendant Simple O Word Chain Jewelry For Women
Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Mixed Gemstone Pendant Simple O Word Chain Jewelry For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images










Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Mixed Gemstone Pendant Simple O Word Chain Jewelry For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























