
Necklace Copperclad Iron Chain Turquoise Crystal Alloy Geometric Pattern Electroplating Women's
Necklace Copperclad Iron Chain Turquoise Crystal Alloy Geometric Pattern Electroplating Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Turquoise + Crystal + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images





Necklace Copperclad Iron Chain Turquoise Crystal Alloy Geometric Pattern Electroplating Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Turquoise + Crystal + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Turquoise + Crystal + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























