
Necklace Crystal Zircon Pendant Snake Bone Chain Copper Geometric Flower Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 4g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images









Necklace Crystal Zircon Pendant Snake Bone Chain Copper Geometric Flower Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 4g |























