
Necklace Feather Ribbon Handmade Geometric Dark Style
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Feather |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images













Necklace Feather Ribbon Handmade Geometric Dark Style
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Feather |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Feather |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























