
Necklace Hiphop Retro Iron Chain Alloy Heart Bow Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Necklace Hiphop Retro Iron Chain Alloy Heart Bow Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |























