
Necklace Silver Doublelayer Twisted Rope Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplating For Women
Necklace Silver Doublelayer Twisted Rope Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images



Necklace Silver Doublelayer Twisted Rope Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























