
Necklace Stainless Steel Copper Gold Inlaid Oval Openable Photo Album Sun Moon Devil Eye Retro Chic Geometric
Necklace Stainless Steel Copper Gold Inlaid Oval Openable Photo Album Sun Moon Devil Eye Retro Chic Geometric
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Inlaid |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images










Necklace Stainless Steel Copper Gold Inlaid Oval Openable Photo Album Sun Moon Devil Eye Retro Chic Geometric
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Inlaid |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Inlaid |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 20g |























