
Necklace Stainless Steel Ochain Letter Electroplating Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images





























Necklace Stainless Steel Ochain Letter Electroplating Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























