
Pearl Ring Copper Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images





Pearl Ring Copper Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























