
Pendant Clavicle Chain Copper Inlaid Zircon Hip Hop Style With Letter Pattern Electroplated
Pendant Clavicle Chain Copper Inlaid Zircon Hip Hop Style With Letter Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images
























































Pendant Clavicle Chain Copper Inlaid Zircon Hip Hop Style With Letter Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























