
Pendant Clavicle Chain Necklace Mixed Gemstone Setting Copper Disc Shape English Letters Style Electroplating For Women
Pendant Clavicle Chain Necklace Mixed Gemstone Setting Copper Disc Shape English Letters Style Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images






























Pendant Clavicle Chain Necklace Mixed Gemstone Setting Copper Disc Shape English Letters Style Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |























