
Pendant Clavicle Chain Women Retro Motherofpearl Zircon Inlaid Love Lock Shape Cross Design Copper Electroplating Geometric
Pendant Clavicle Chain Women Retro Motherofpearl Zircon Inlaid Love Lock Shape Cross Design Copper Electroplating Geometric
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.64
-65%$2.64
$0.92More Images










Pendant Clavicle Chain Women Retro Motherofpearl Zircon Inlaid Love Lock Shape Cross Design Copper Electroplating Geometric
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |























