
Pendant Necklace Clavicle Chain Cute Animal Style Copper With Mixed Gemstone Setting Star Shape Electroplating For Women
Pendant Necklace Clavicle Chain Cute Animal Style Copper With Mixed Gemstone Setting Star Shape Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images










Pendant Necklace Clavicle Chain Cute Animal Style Copper With Mixed Gemstone Setting Star Shape Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |























