
Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Devil's Eye Retro Electroplated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images









Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Devil's Eye Retro Electroplated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























