
Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Pearl Inlaid Cartoon Character Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 10g |
Original: $2.44
-65%$2.44
$0.85More Images











Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Pearl Inlaid Cartoon Character Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 10g |























