
Pendant Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Simple Style With Letters Numbers Text
Pendant Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Simple Style With Letters Numbers Text
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images






























Pendant Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Simple Style With Letters Numbers Text
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |























