
Pendant Necklace Fourleaf Clover Geometric Copper Mixed Gemstone Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images










Pendant Necklace Fourleaf Clover Geometric Copper Mixed Gemstone Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 15g |























