
Punk Multilayer Chain Stacked Necklace Geometric Ball Style With Plastic Resin Material And Electroplating Process And Letters Numbers Text Pattern For Women
Punk Multilayer Chain Stacked Necklace Geometric Ball Style With Plastic Resin Material And Electroplating Process And Letters Numbers Text Pattern For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images













Punk Multilayer Chain Stacked Necklace Geometric Ball Style With Plastic Resin Material And Electroplating Process And Letters Numbers Text Pattern For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























