
Punk Style Hiphop Plastic Geometric Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Punk Style Hiphop Plastic Geometric Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























