
Rig Ring Copper Zircon Inlay Geometric Design Unisex Popular Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images



Rig Ring Copper Zircon Inlay Geometric Design Unisex Popular Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |























