
Ring Copper Geometric Electroplating Style For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images



Ring Copper Geometric Electroplating Style For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























