
Ring Copper Geometric Style Electroplating Opening Adjustable Women's
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images















































Ring Copper Geometric Style Electroplating Opening Adjustable Women's
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























