
Ring Copper Inlaid Geometric Light Luxury Style
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images






Ring Copper Inlaid Geometric Light Luxury Style
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |























