
Ring Copper Light Luxury Geometric Zircon Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Ring Copper Light Luxury Geometric Zircon Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























