
Ring Copper Zircon Inlay Geometric Women's Luxury Engagement
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images




Ring Copper Zircon Inlay Geometric Women's Luxury Engagement
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |























