
Rings Copper Inlaid With Zircon Geometric Princess Style Stacked Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images




Rings Copper Inlaid With Zircon Geometric Princess Style Stacked Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























