
Square Bag Imitation Moissanite Ring Copper Material Geometric Pattern Inlaid Zircon Women's Ring
Square Bag Imitation Moissanite Ring Copper Material Geometric Pattern Inlaid Zircon Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images




Square Bag Imitation Moissanite Ring Copper Material Geometric Pattern Inlaid Zircon Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























