
Stackable Celestial Couple Ring Geometric Copper Electroplated Female Ring Set
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images







Stackable Celestial Couple Ring Geometric Copper Electroplated Female Ring Set
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























