
Titanium Steel Geometric Pendant Short Clavicle Chain For Women With Diamond Design
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $2.44
-65%$2.44
$0.85More Images





Titanium Steel Geometric Pendant Short Clavicle Chain For Women With Diamond Design
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























