
Wholesale Alloy Heart Shape Pendant O Word Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images






Wholesale Alloy Heart Shape Pendant O Word Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























