
Wholesale Alloy Retro Floral Geometric Matte Coated Electroplated Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images





Wholesale Alloy Retro Floral Geometric Matte Coated Electroplated Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























