
Wholesale Anxiety Ring Rotating Creative Threering Smart Finger Ring Copper Geometric Minimalist Electroplating Women's Jewelry
Wholesale Anxiety Ring Rotating Creative Threering Smart Finger Ring Copper Geometric Minimalist Electroplating Women's Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images






Wholesale Anxiety Ring Rotating Creative Threering Smart Finger Ring Copper Geometric Minimalist Electroplating Women's Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























