
Wholesale Ceramic Pearl Star Pendant Necklace With Electroplating For Women Minimalist Style Water Wave Chain
Wholesale Ceramic Pearl Star Pendant Necklace With Electroplating For Women Minimalist Style Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images















Wholesale Ceramic Pearl Star Pendant Necklace With Electroplating For Women Minimalist Style Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























