
Wholesale Clavicle Chain Organic Glass Pendant Rhinestone Geometric Handwoven For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |
Original: $4.30
-65%$4.30
$1.50More Images





























Wholesale Clavicle Chain Organic Glass Pendant Rhinestone Geometric Handwoven For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |























