
Wholesale Clavicle Chain Women's Copper Alloy Geometric Multilayer Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Clavicle Chain Women's Copper Alloy Geometric Multilayer Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Clavicle Chain Women's Copper Alloy Geometric Multilayer Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























