
Wholesale Copper Electroplated Bunny And Carrot Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
Wholesale Copper Electroplated Bunny And Carrot Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 2g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images



Wholesale Copper Electroplated Bunny And Carrot Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 2g |























