
Wholesale Copper Electroplated Sunflower Stud Earrings And Necklace Set For Women Light Luxury Style Jewelry
Wholesale Copper Electroplated Sunflower Stud Earrings And Necklace Set For Women Light Luxury Style Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images






Wholesale Copper Electroplated Sunflower Stud Earrings And Necklace Set For Women Light Luxury Style Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























