
Wholesale Copper Enamel Geometric Letter H Open Ring For Women With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Copper Enamel Geometric Letter H Open Ring For Women With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























