
Wholesale Copper Fashionable Temperament Ring Women's Retro Geometric Epoxy Enamel Electroplated
Wholesale Copper Fashionable Temperament Ring Women's Retro Geometric Epoxy Enamel Electroplated
| Gender | Ring,Color,Dripping Oil,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images











Wholesale Copper Fashionable Temperament Ring Women's Retro Geometric Epoxy Enamel Electroplated
| Gender | Ring,Color,Dripping Oil,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Color,Dripping Oil,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























