🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Copper Flower Rotating Ring Electroplated Anxiety Decompression Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Select Color
Select Spec
From $0.72
Original: $2.05
-65%Wholesale Copper Flower Rotating Ring Electroplated Anxiety Decompression Ring For Women—
$2.05
$0.72More Images






Wholesale Copper Flower Rotating Ring Electroplated Anxiety Decompression Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























