
Wholesale Copper Geometric Ring With Olive Branch And Tender Leaf Pattern Dripping Oil Treatment For Women
Wholesale Copper Geometric Ring With Olive Branch And Tender Leaf Pattern Dripping Oil Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images




Wholesale Copper Geometric Ring With Olive Branch And Tender Leaf Pattern Dripping Oil Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























