
Wholesale Copper Geometric Water Ripple Opening Adjustable Women's Tail Ring Electroplated Jewelry
Wholesale Copper Geometric Water Ripple Opening Adjustable Women's Tail Ring Electroplated Jewelry
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images





Wholesale Copper Geometric Water Ripple Opening Adjustable Women's Tail Ring Electroplated Jewelry
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























