
Wholesale Copper Halfcircle Geometric Zircon Inlaid Hiphop Style Women's Ring
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.09
-65%$2.09
$0.73More Images




Wholesale Copper Halfcircle Geometric Zircon Inlaid Hiphop Style Women's Ring
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























