
Wholesale Copper Heartshaped Letterinlaid Zircon Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Chanel Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images







Wholesale Copper Heartshaped Letterinlaid Zircon Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Chanel Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Chanel Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























