
Wholesale Copper Inlaid Zircon Natural Plants And Flowers Style Fourleaf Clover Earrings And Necklace Twopiece Jewelry Set
Wholesale Copper Inlaid Zircon Natural Plants And Flowers Style Fourleaf Clover Earrings And Necklace Twopiece Jewelry Set
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |
Original: $4.54
-65%$4.54
$1.59More Images



























Wholesale Copper Inlaid Zircon Natural Plants And Flowers Style Fourleaf Clover Earrings And Necklace Twopiece Jewelry Set
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |























