
Wholesale Copper Inlaid Zirconium Geometric Water Drop Cut Out Square Earrings For Women Electroplated Simple Stylish
Wholesale Copper Inlaid Zirconium Geometric Water Drop Cut Out Square Earrings For Women Electroplated Simple Stylish
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images






Wholesale Copper Inlaid Zirconium Geometric Water Drop Cut Out Square Earrings For Women Electroplated Simple Stylish
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























