
Wholesale Copper Jewelry Geometric Style Microinlaid Square Zircon Necklace And Earring Set For Women
Wholesale Copper Jewelry Geometric Style Microinlaid Square Zircon Necklace And Earring Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images









Wholesale Copper Jewelry Geometric Style Microinlaid Square Zircon Necklace And Earring Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |























