
Wholesale Copper Minimalist Star Shape Electroplated Ring
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images






Wholesale Copper Minimalist Star Shape Electroplated Ring
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























